5 najčastejších problémov, ktorým rozumejú len dievčatá s veľkými prsiami!

Ak máte veľké prsia, určite ste si počas svojho života vypočuli množstvo závistlivých komentárov od kamarátok a ešte väčšie množstvo rôznych poznámok od mužov. Vy však viete, že mať veľké prsia nie je až také požehnanie. Občas je to teda naozaj drina. A to vo viacerých smeroch. Akým problémom musia čeliť dámy s veľkými prsiami?

1. Topy s gombíkmi? Bohužiaľ, nesedia!

Rada by ste si obliekli rôzne blúzky, košele, či iné topy na zapínanie. To je však obrovský problém. Kým top všade sedí ako uliaty, gombíky nie a nie zapnúť. A ak sa vám to nakoniec podarí, vyzerá to, že gombíky každú chvíľu povolia a rozletia sa na všetky strany. Pretože v oblasti pŕs máte toho jednoducho priveľa. Kúpiť si väčšiu veľkosť topu? To nie je riešenie. Je vám totiž voľný na chrbte a rukávy vyzerajú, akoby ste top zdedili po staršej sestre. Čo s tým? Ak si občas túžite obliecť blúzku, investujte do sťahovacieho tielka, ktoré vaše prsia udrží pod kontrolou.

2. Kúpiť si vhodnú podprsenku? Ťažká úloha…

Či už sú to kostice, ktoré vám bolestivo tlačia do pŕs alebo príliš malé košíčky… s týmito problémami sa pri kúpe novej podprsenky stretávate zakaždým. A keď sa vám konečne podarí nájsť tú správnu, kúpite si ju pre istotu hneď vo viacerých farbách. Pretože viete, že nabudúce sa pri výbere podprsenky opäť „namakáte“.

3. Ach…tie plavky

Kúpiť si plavky, ak máte väčšie prsia, je priam nemožné! Kým dámy s menšou veľkosťou majú na výber množstvo strihov a vzorov, vy sa musíte uspokojiť s pomerne obmedzenými možnosťami. Ak vám aj sadnú košíčky (čo je skôr výnimočná situácia), obvod plaviek je vám priam obrovský. Ostávajú vám teda len plavky so zaväzovaním na chrbte a na krku. No nikto si nedokáže predstaviť, akú záťaž váš krk a chrbát prežíva, keď musí udržať vaše prsia v plavkách.

4. Naozaj vo všetkom vyzeráte sexy!

Niekto si môže povedať, že to predsa nie je problém. Omyl! Ak sa chystáte na dôležitú firemnú schôdzu alebo na oslavu narodenín svojho dedka, určite netúžite, aby sa všetky pohľady upierali do vášho dekoltu. Hoci ste si na to už tak trošku zvykla. Opäť je vašim najlepším priateľom sťahovacie body, či košieľka.

5. Cvičenie bolí…

Nie však tak, ako bolí cvičenie dámy s malými prsiami. Vy totiž cítite bolesť v prsiach pri behu, pri skákaní, a dokonca aj pri rýchlejšej chôdzi. Vaše prsia doslova lietajú do všetkých smerov. Tu existuje len jediné riešenie. Naozaj kvalitná a pevná športová podprsenka  .

Dámy s veľkosťou košíkov D a viac sa v týchto problémoch určite našli. Nezúfajte však. Našťastie je tu ponuka kvalitnej spodnej bielizne a sťahovacích topov, ktorá vás zachráni v nejednej ťažkej situácii.