Že vám veľmi nezáleží na tom, akú bielizeň nosíte? V poriadku, počas bežných dní si pokojne dajte pohodlné bavlnené nohavičky a jednoduchú podprsenku bez čipky. Ale aspoň občas by ste sa určite mali nahodiť sexy aj pod oblečením. Prečo? Pretože sa budete cítiť žensky, zvodne a výnimočne. A v neposlednom rade, určite tým potešíte svojho partnera. Kedy sú teda ideálne príležitosti na zvodné kúsky bielizne?

Na rande

Poviete si, že je to predsa len rande a nemusí sa skončiť v posteli. Samozrejme, že nie. Veď to ani nie je dôvod, pre ktorý by ste si mali zvodnú bielizeň na rande obliecť. Dôležité je to, že vy sa v nej budete cítiť sexy a sebavedome. Čo vám určite pridá na šarme a pôvabe. A napokon, čo ak práve toto rande bude TO rande? Možno práve v tento večer stretnete svojho životného partnera. Čipkovanou podprsenkou určite nič nepokazíte.

Svadobná noc

Keď už pre nič iné, tak preto, že táto noc má byť dokonalá. A mali by ste si ju pamätať do konca života. Nikto netvrdí, že v túto noc sa musia diať zázraky. Aj keď sa po celodennej a celonočnej zábave s manželom len unavení zvalíte do postele, predsa by ste mali mať na sebe niečo luxusné a zvodné. Veď kedy, ak nie práve v túto noc? Odporúčame napríklad luxusnú nočnú košieľku.

Medové týždne

Toto je čas, ktorý je určený len vám dvom. Vám a vášmu manželovi. Takže by vám nič nemalo brániť v tom, aby ste si spoločné chvíle užívali naplno. A možno sa tak trochu aj odviazali. Preto sa nebojte a na medové týždne si so sebou určite zabaľte aspoň jeden odvážnejší kúsok bielizne. Čo tak nejaký sexy kostým

Valentín alebo jeho narodeniny

Počas sviatkov sa partneri zvyknú navzájom obdarovať. Buďte pre svojho partnera darčekom vy sama! Pripravte dobrú večeru a spojte ju napríklad s masážou… Ak sa pritom oblečiete do sexy korzetu a pridáte podväzkové pásy , na nejaký darček si váš partner určite ani nespomenie.

Len tak, na osvieženie vzťahu

Každý má občas rád prekvapenia. A verte, že ak svojho partnera z času na čas prekvapíte zvodným prádlom, váš vzťah to oživí a „nakopne“. Samozrejme, nemusí ísť o nič prehnané, či vulgárne. Možno postačí, ak svoje pyžamo niekedy vymeníte za zvodnú nočnú košieľku

Sama pre seba, pretože sa chcete cítiť sexy

Ak máte na sebe niečo sexy, budete sa sexy aj cítiť. Verte, že je to tak. Zvodná bielizeň vám dodá sebavedomie a pocit ženskosti. A to občas potrebuje každá žena. Či už v práci, na nákupoch, na káve s kamarátkou… na tom nezáleží. Ak sa chcete cítiť výnimočne, doprajte si výnimočnú spodnú bielizeň. Možno vás potešia zvodné body, ktoré budete ukrývať pod oblečením. Alebo postačí krásna podprsenka .

Udržiavajte vo svojom vzťahu, ale aj vo svojom živote iskru! A to aj vďaka takej drobnosti, akou je sexy spodná bielizeň. Buďte si istá, že poteší nielen vás, ale najmä vášho partnera.